Rekolekcje Wielkopostne 2018

Mimo, że zima dopiero się zaczęła, wyprzedzając z planami pory roku, serdecznie zapraszamy na marcowe rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi o. Karol Karbownik OP,  temat podamy w najbliższym czasie.

Termin: 16-18 marca w dawnym opactwie Norbertanów w Hebdowie (ok 35 km od Krakowa w stronę Brzeska). Ilość miejsc ograniczona. Decydować będzie kolejność zgłoszeń oraz wpłacona zaliczka. Jak zwykle zaczynamy w piątek od godziny 17.30, a kończymy obiadem w niedzielę. Ośrodek można zwiedzić na stronie: http://www.hotelswnorberta.pl/spacer/.

Jeżeli dana rodzina nie będzie miała z kim w domu zostawić dzieci, można pojechać z nimi, prosimy jednak brać pod uwagę fakt, że dzieci mogą nie mieć takiej przestrzeni jak na innych wyjazdach z DDR-em. Rekolekcje mają za zadanie szukanie nowej przestrzeni spotkania i formacji dla nas osób dorosłych. W Rabce, podczas adwentowych rekolekcji  sprawdziła się opcja samodzielnego zajmowania się dziećmi, stąd nie planujemy wynajęcia opiekunki. 

 Koszt (łącznie 2 doby), od kolacji w piątek, do obiadu w niedzielę wynosi:

- Dorośli (i dzieci powyżej 11 lat) - 170 zł

 - Dzieci 0 do 3 lat - gratis

 - Dzieci od 4 do 11 lat - 85 zł

Nie ma możliwości zapłacenia za część wyjazdu.

Jeśli ktoś nie może być już od piątku, może wybrać opcję przyjeżdżania na msze/konferencje, ale zachęcamy do brania udziału w całości, do wyciszenia się.

Zapisy oraz zaliczka w wysokości 50 zł do  31 stycznia 2018 – prosimy o zgłoszenia mailowe